Diggin' in the clothes
piątek, 13 lipca 2012
Wracam... mam nadzieję, że w wielkim stylu, bo tym razem bluzka wykonana w 80% z metalu (!) i spodnie w modnym kolorze, z podwyższonym stanem i kantem. Iście imprezowy zestaw!
A tu facebook:
ciuszki od babuszki
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz