piątek, 13 lipca 2012

Wracam... mam nadzieję, że w wielkim stylu, bo tym razem bluzka wykonana w 80% z metalu (!) i spodnie w modnym kolorze, z podwyższonym stanem i kantem. Iście imprezowy zestaw!


A tu facebook: ciuszki od babuszki 





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz