Diggin' in the clothes
wtorek, 17 lipca 2012
Tym razem trochę bardziej na sportowo.
Koszulka w kolorze spranej czerni, a do niej? Spódnica w pepitkę albo szorty.
Modnie i wygodnie.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz