czwartek, 25 października 2012

Po długiej przerwie wracam. 
Nowe ciuszki i nowa modelka.

Zapraszam też tych, którzy jeszcze tego nie zrobili, do polubienia mojej strony: www.facebook.pl/ciuszkiodbabuszki





niedziela, 22 lipca 2012

Żółty sweter z czarnymi wykończeniami i bufkami. 
Jak widać.
Jest chyba jednym z oryginalniejszych ciuszków. 
I nie gryzie (!), choć na gryzący wygląda.





piątek, 20 lipca 2012

Uczę się szyć na maszynie, co prawdopodobnie zaowocuje jakimiś zupełnie nowymi Ciuszkami, których próżno szukać w second-handach. Tymczasem wciąż dzielę się tymi od babuszki.
Dlatego dzisiaj sweterek w uroczym kolorze i spodnie z podwyższonym stanem.











wtorek, 17 lipca 2012

Tym razem trochę bardziej na sportowo. 
Koszulka w kolorze spranej czerni, a do niej? Spódnica w pepitkę albo szorty.


Modnie i wygodnie. 




















niedziela, 15 lipca 2012

Powinnam to wrzucać w ciągu dnia. 
Na zdjęciu cudna granatowa sukienka w białe groszki i z kołnierzykiem. Nie mogę się na nią napatrzeć. Tylko się cofnąć w czasie...











piątek, 13 lipca 2012

Wracam... mam nadzieję, że w wielkim stylu, bo tym razem bluzka wykonana w 80% z metalu (!) i spodnie w modnym kolorze, z podwyższonym stanem i kantem. Iście imprezowy zestaw!


A tu facebook: ciuszki od babuszki 





wtorek, 12 czerwca 2012

Dzisiejszy post (pisany w Polbanku :P) jest zwieńczeniem tego etapu, który nazwać można początkiem.
Już mogliście się przekonać, że w lumpeksach można kupić właściwie wszystko.








W tym przekonaniu mam zamiar Was utwierdzić, dlatego dziś wybrałam się na zakupy... dzięki czemu zdobyłam koszulkę Vivienne Westwood i świetne legginsy!

Pozdrawiam zatem, czekajcie na jutrzejszego posta i ponownie zapraszam do polubienia mojej strony na facebooku: Ciuszki od babuszki