Uczę się szyć na maszynie, co prawdopodobnie zaowocuje jakimiś zupełnie nowymi Ciuszkami, których próżno szukać w second-handach. Tymczasem wciąż dzielę się tymi od babuszki.
Dlatego dzisiaj sweterek w uroczym kolorze i spodnie z podwyższonym stanem.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz