Uczę się szyć na maszynie, co prawdopodobnie zaowocuje jakimiś zupełnie nowymi Ciuszkami, których próżno szukać w second-handach. Tymczasem wciąż dzielę się tymi od babuszki. Dlatego dzisiaj sweterek w uroczym kolorze i spodnie z podwyższonym stanem.
wtorek, 17 lipca 2012
Tym razem trochę bardziej na sportowo. Koszulka w kolorze spranej czerni, a do niej? Spódnica w pepitkę albo szorty.
Modnie i wygodnie.
niedziela, 15 lipca 2012
Powinnam to wrzucać w ciągu dnia. Na zdjęciu cudna granatowa sukienka w białe groszki i z kołnierzykiem. Nie mogę się na nią napatrzeć. Tylko się cofnąć w czasie...
piątek, 13 lipca 2012
Wracam... mam nadzieję, że w wielkim stylu, bo tym razem bluzka wykonana w 80% z metalu (!) i spodnie w modnym kolorze, z podwyższonym stanem i kantem. Iście imprezowy zestaw!