czwartek, 25 października 2012

Po długiej przerwie wracam. 
Nowe ciuszki i nowa modelka.

Zapraszam też tych, którzy jeszcze tego nie zrobili, do polubienia mojej strony: www.facebook.pl/ciuszkiodbabuszki





4 komentarze:

  1. ładna koszula


    zapraszam do mnie,jeśli ci
    się podoba to zaobserwuj no i komentuj

    http://www.sotheemily.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. very nice shirt! I love the print!

    OdpowiedzUsuń
  3. jaka piękna koszula! kocham kwiatowe wzory :-)

    OdpowiedzUsuń